logo    "Studio tvojí krásy"     

Kontakt

Tvá linie
Studio tvojí krásy
ul. Obce Ležáků 485, Chrudim (směr Slatiňany)
tel: 777 128 027
napište nám
www.tvalinie.cz www.facebook.cz/tvalinie
Otevírací doba: dle tel. dohody

Akční nabídky

arr3Super akceSuper akční nabídka pro Vás!!!   KRYOLIPOLÝZA 2 PARTIÍ ZA 499 KČ!!! TRVALÉ ODSTRANĚNÍ TUKOVÝCH... arr3Facelift! Dopřejte si luxusní facelift za bezkonkurenční cenu ! Svěží a pevná pleť bez vrásek pro každý... arr3Hubneme do plavek  !!!KRÁSNÁ A ŠTÍHLÁ DO PLAVEK!!!   Půlroční permanentka pro Vaši krásu na 20 ošetření...


Facelift

! Dopřejte si luxusní facelift za bezkonkurenční cenu !

Svěží a pevná pleť bez vrásek pro každý věk

RF lifting obličeje včetně očního okolí a podbradku, stimulace pleti kryolektroforézou, hloubkové zapravení rozjasňujícího séra, zlatá kolagenová maska

Původní cena 3 500,- Kč, nyní 1 225,- Kč

Sleva 65 %

 

 

Dopřejte si luxusní ošetření celebrit ! Mladší s krásnější pleť díky super faceliftu! Facelift zahrnuje odlíčení a ultrazvukové očištění pleti, stimulaci pleti kryoelektroforézou k oživení a projasnění za přidání séra s vitamínem C, lifting pleti radiofrekvenční terapií k odstranění vrásek a celkovému omlazení pleti, zapravení podkladové báze s pravým zlatem a na závěr aplikace zlaté kolagenové masky pro Vaši krásu! Neváhejte, jedná se o zcela vyjímečnou nabídku!

 

Co vám nabízíme?

Zkrásníte a omládnete již po jednom ošetření!
Námi nabízený jedinečný komplexní facelift zahrnuje:

 

1/ ODLÍČENÍ A ULTRAZVUKOVÉ ČIŠTĚNÍ – ultrazvukovou špachtlí dokonale vyčistíme pokožku do hloubky, uvolníme ucpané póry, odstraníme odumřelé buňky; pleť bude připravena na následné ošetření. Doba trvání ošetření cca 10 min.

 

2/ KRYOLEKTROFORÉZA – oživení a projasnění pleti díky skvělým účinkům kryolektroforézy za přidání séra s vitamínem C. Působením oscilačního proudu v kombinaci s kryogenickou technologií, je zvýšena mikrocirkulace v ošetřované oblasti, zvýší se zásobování pleti kyslíkem a dalšími výživnými látkami. Aktivace pojivových tkání má za následek vypnutí pokožky a odstranění toxinů; díky ochlazení pokožky dochází k vazokonstrikci (zúžení cév), zvyšuje se prostupnost pokožky a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky tzn., že účinné látky nejsou transportovány do krevního řečiště a tím dochází k extrémně lokalizovanému a účinnému ošetření. Díky této metodě je do hlubších vrstev kůže dopraveno 80% - 90% účinných látek, což je o 200-300% více než u běžného ošetření. Doba trvání ošetření cca 20 min.

 

3/ RF LIFTING - je první neinvazivní technika, která okamžitě vypíná pleť, a to s trvalým účinkem. Dokonale zpevní kontury obličeje, podbradku a krku, vyhladí vrásky a vypne pleť, zpevní a vypne oční okolí, v očním okolí vyhladí jemné vrásky. Vyhladí, vypne a zvětší rty. Radiofrekvence zahřívá tkáň v podkoží na vysokou teplotu a střídáním mono a bipolárního radiofrekvenčního vlnění obnoví strukturu hloubkového kolagenu a tvorbu nových kolagenových vláken, jenž nahradí vlákna stará. Díky dorůstání kolagenu a elastinu postupně vyplňuje vrásky, navrací pružnost pleti. Po ošetření dochází k okamžitému vypnutí ochablé pokožky, dokonalé omlazení již po jednom ošetření! Doba trvání ošetření cca 20 min.

 

4/ Zlatá kolagenová maska - znásobí účinky předešlých procedur. Dokonalá relaxace a péče. Zlato pleť hydratuje, zpevňuje, redukuje vrásky a jemné linky, minimalizuje póry, snižuje výskyt pigmentových skvrn. Zlato podporuje mikrocirkulaci a regenerační procesy, a zajišťuje dlouhodobou hydrataci. Doba trvání ošetření cca 30 min.

 

YmM3OTA