logo    "Studio tvojí krásy"     

Kontakt

Tvá linie
Studio tvojí krásy
ul. Obce Ležáků 485, Chrudim (směr Slatiňany)
tel: 775 042 754
tvalinie@cetrum.cz
www.tvalinie.cz www.facebook.cz/tvalinie
Otevírací doba: dle tel. dohody

Akční nabídky

arr3Super akceSuper akční nabídka pro Vás!!!   KRYOLIPOLÝZA 2 PARTIÍ ZA 499 KČ!!! TRVALÉ ODSTRANĚNÍ TUKOVÝCH... arr3Facelift! Dopřejte si luxusní facelift za bezkonkurenční cenu ! Svěží a pevná pleť bez vrásek pro každý... arr3Hubneme do plavek  !!!KRÁSNÁ A ŠTÍHLÁ DO PLAVEK!!!   Půlroční permanentka pro Vaši krásu na 20 ošetření...

» O bodystylingu

 

Bodystyling slouží k formování postavy, ošetření celulitidy, odstraňování tukových polštářků a posilování svalů. Výhodou je intenzivní procvičování svalů bez fyzické námahy.Po tomto cvičení nedochází k tvorbě kyseliny mléčné ve svalech a tudíž nedochází ani k bolestem svalů v následujících dnech tak, jak tomu je po standardním cvičení v posilovnách. Dopřejte si cvičení v leže a bez námahy.

 

Bodystyling vám umožní v krátkém čase vytvarovat vaši postavu a dosáhnout excelentních výsledků u všech oblastí těla bez námahy. Přístroj pomocí elektrických impulzů nízkého kmitočtu dráždí příslušné svalové a nervové buňky. Rytmicky se opakující stahy svalů vyžadují energii, která je odebírána z tukových zásob kolem svalů. Urychluje se celkový metabolismus.

 

Bodystyling zajistí intenzivní prokrvení a ohřev pokožky, což má velmi pozitivní účinek na vzhled pokožky a zároveň se z podkoží odstraňují zbytkové a odpadní látky. Při tomto efektu se urychluje látková přeměna a odstraňuje přebytečná voda z podkoží, což vede k intetenzivnímu odstraňování celulitidy.

 

Bodystyling díky elektronicky vyvolanému impulsu vyvolá svalovou kontrakci. Signály jsou programovány tak, aby simulovaly přirozené impulzy, které vedou k příjemným a účinným svalovým kontrakcím - tím působí jako přirozené cvičení. A stejně tak jako u přirozeného cvičení dochází k posilování a vyrýsování ošetřované svalové skupiny. Mění se tak cíleně pasivní hmota za aktivní a tím se výrazně zlepšuje fyzická kondice.

 

 

Bodystyling - účinky

* účinně redukuje podkožní tuk

* přístroj ošetřuje problémové partie – paže, nohy, boky, břicho, pas

* vhodný doplněk pro redukci váhy i objemu

* posílení a vyrýsování svalových skupin

* zrychluje lipolýzu

* znásobí a podpoří jakýkoli program proti celulitidě.

* zlepšuje prokrvení pokožky, což je podmínka pro její krásu.

* napomáhá při problémech při ztuhlých svalech

* zlepšení fyzické kondice

NDQzMzU0Zj